Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
100.rocznica - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Brodnica - moje miasto, a w nim...
Wtorek, 01-10-2019

W ramach obchodów 100. rocznicy Powrotu Brodnicy do Macierzy, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Brodnica – moje miasto, a w nim...”.

Fotografie mają nawiązywać do tytułu konkursu. Uczestnik może przesłać maksymalnie trzy fotografie. Każda z nich ma zawierać tytuł i opis autora zdjęcia. Na prace konkursowe czekamy do 29 listopada 2019 roku.

Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 1000 zł brutto. Za zajęcie II miejsca laureat otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 500 zł brutto, za zajęcie III miejsca laureat otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 250 zł brutto. Zwycięzca głosowania wśród internautów otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 250 zł brutto.

W celu wyłonienia zwycięzców konkursu, komisja konkursowa oceni wszystkie prawidłowo nadesłane prace konkursowe i dokona wyboru najlepszych prac.

W celu wyłonienia zwycięzcy głosowania wśród internautów, przeprowadzone zostanie głosowanie wśród internautów na profilu facebookowy Organizatora (https://www.facebook.com/Brodnica.PL.oficjalny.profil.miasta/). Głosowanie polegać będzie na zareagowaniu na zdjęcie w poście konkursowym organizatora. Autor zdjęcie z największą ilością reakcji otrzyma nagrodę internautów.

Zdjęcia w formacie jpg o bokach min. 2000 pikseli należy dostarczyć na nośniku CD, DVD lub pendrive. Prace konkursowe wraz z podpisaną kartą zgłoszenia i wymaganymi podpisanymi oświadczeniami stanowiącymi załącznik do Regulaminu należy przesłać na adres: Urząd Miejski w Brodnicy, ul. Kamionka 23, 87-300 Brodnica z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – RWI”.

Zwycięskie prace zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej zorganizowanej podczas styczniowych uroczystości z okazji 100. rocznicy Powrotu Brodnicy do Macierzy.

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszeniowa, zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgody na uczestnictwo osób niepełnoletnich znajdują się w regulaminie konkursu zamieszczonym w załączniku niniejszej informacji.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Brodnicy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 13 grudnia 2019 roku.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna