Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Zakończenie Międzynarodowego Lata Artystycznego Bachotek 2017
Wtorek, 08-08-2017

Zapraszamy na uroczystą galę wieńczącą Międzynarodowe Lato Artystyczne Bachotek 2017. W programie, który rozpocznie się 13 sierpnia br. o godzinie 19.00 na plaży UMK „BACHOTEK”, wystąpi Grupa Cyrkowa"BeDeKus", Grupa Cyrkowa „Heca” z Lipinek, „Schatzinsel” z Berlina oraz Cyrk Arlekin z Ukrainy.

W Ośrodku Wypoczynkowym UMK „Bachotek”, na warsztatach artystycznych po raz kolejny spotkały się dzieci i młodzież z Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Wydarzenie ma charakter kulturalno-edukacyjny, promując w sposób bezpośredni szeroko pojętą twórczość artystyczną - od sztuki cyrkowej, poprzez malarstwo, muzykę i taniec. Fachowa opieka i prowadzenie zajęć, w połączeniu ze wspaniałą atmosferą wspierającą proces twórczy, w niezwykły sposób pozwala oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Uczestnicy spędzają czas w sposób kreatywny i twórczy, czerpiąc mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, odkrywania swoich talentów i zdolności, jak i własnoręcznie wykonanego dzieła.

Organizatorem Międzynarodowego Lata Artystycznego Bachotek 2017 jest Brodnicki Dom Kultury. Projekt dofinansowany przez Deutsch-Polnisches Jugendwerk (Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży) oraz Fundację "Kładka".

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
konto - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna