Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
IV edycja Konkursu dla firm - nabór do 21 kwietnia 2017 roku
Wtorek, 11-04-2017

Certyfikat "Przedsiębiorstwo Przyszłości" - wyróżniamy najlepszych!

Do 21 kwietnia 2017 roku trwa nabór zgłoszeń do IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm "Przedsiębiorstwo Przyszłości". Do udziału w Programie zapraszamy przedsiębiorstwa wszystkich branż, które chcą uzyskać jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych certyfikatów jakości na polskim rynku. Dodatkowe informacje na www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl

    

Prestiż i wizerunek

Zdobycie certyfikatu "Przedsiębiorstwo Przyszłości" pomaga budować markę, zwiększać przewagę konkurencyjną i pozyskiwać nowych klientów. W dotychczasowych edycjach Programu naszym znakiem jakości wyróżniliśmy m.in. takie firmy jak Polskie Koleje Państwowe S.A., Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o. czy Viessmann Sp. z o. o. Dołącz do grona najnowocześniejszych polskich firm i zdobądź certyfikat Przedsiębiorstwo Przyszłości. CZEKAMY NA TWOJĄ FIRMĘ DO 21 KWIETNIA 2017!

  

O Konkursie

"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Program, w którym oferujemy usługę certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty "Przedsiębiorstwo Przyszłości" zdobywają corocznie liderzy rynku firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim. Program "Przedsiębiorstwo Przyszłości" ma charakter otwarty - może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wyniki tegorocznej, IV edycji Programu Przedsiębiorstwo Przyszłości ogłosimy jesienią 2017 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Dla kogo?

W Programie "Przedsiębiorstwo Przyszłości" mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na Certyfikat mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.

    

Kontakt:

+48 32 747-26-03, kom. +48 607-035-169

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
konto - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna