Brodnica

logo w nagłówku
Napis Brodnica
. . . . . . .
oferta inwestycyjna
budżet obywatelski - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
grafika
Wystawa w Sejmie RP
Czwartek, 13-04-2017

Z wielką przyjemnością informujemy, że prezentacja wystawy fotograficznej pt. Inspiracje przyrodnicze regionu kujawsko - pomorskiego w obiektywie" odbędzie się w Sejmie RP. Ekspozycja będzie dostępna na Wiejskiej tuż po świętach wielkanocnych - od 18 do 21 kwietnia. Uroczysta prezentacja odbędzie się 20 kwietnia, o godz. 12:00 w Domu Poselskim (hol przed salą Jacka Kuronia).Wystawa to pokłosie konkursu fotograficznego, zorganizowanego przez Zespół Parlamentarny na rzecz Rozwoju Turystyki i Promocji Regionu Kujawsko - Pomorskiego, którego przewodniczącym jest Poseł - Paweł Szramka. Wśród nadesłanych prac jury wyłoniło trzech zwycięzców oraz wyróżniło prace, które będzie można podziwiać w Sejmie.

Laureatem konkursu został Pan Michał Fabiszewski, nagrodzony za pracę pt. Pastwisko - (Słoszewy - Gmina Bobrowo, powiat brodnicki - zdjęcie prezentowane w nagłówku). Drugie miejsce zajął Pan Janusz Z. Sawicki, za pracę pt. Łąka o poranku (fotografia wykonana w okolicach Chełmna) trzecie Pani Katarzyna Błaszkiewicz - praca pt.Jezioro Małe (Skępe, powiat lipnowski).

Celem wystawy jest ukazanie piękna i bogactwa przyrody regionu kujawsko - pomorskiego, promocja województwa oraz kształtowanie wzajemnych stosunków człowieka i przyrody. Nagrodzone i wyróżnione prace to dzieło artystów w rożnym wieku, których łączy ogromna pasja fotografowania przyrody. Wystawa wprowadza odbiorcę w świat zadumy i refleksji nad pięknem otaczającego świata. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby zobaczyć nagrodzone i wyróżnione prace Poseł Paweł Szramka zaprasza do Sejmu.

inf. nadesłana

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
monitoring powietrza - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
newsletter
kalendarz imprez letnich - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
konto - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
 
PL EN DE RU FR CZ
Baner ISO 9001
Baner ISO 14001
Zwiazek miast polskich
Zwiazek powiatów polskich
Zielone płuca polskich
Narodowy konkurs ekologiczny
 Wsppolpraca  baner - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna